...kniha je ženského rodu


Doporučujeme

Pravda o Covidu-19

Pravda o Covidu-19

Autor:

Brožovaná, formát A5, 210 stran
Doporučená maloobchodní cena: Kč 430,-

Cena pro Vás: 420

Bestseller dr. J. Mercoly a R. Cumminse (s předmluvou Roberta F. Kennedyho jr.) nabízí ucelený pohled na problematiku celosvětové krize v podobě pandemie covidu-19 s celou řadou nových a překvapivých informací. Ne každý s nimi musí plně souhlasit. Přesto má smysl se s jejich úhlem pohledu blíže seznámit. Celá řada informací bude totiž pro čtenáře nová a možná i překvapivá. Kniha obsahuje také nebývalé množství odkazů na informační zdroje, kterými se autoři snaží svá tvrzení podepřít.

Autoři prostřednictvím intenzivního výzkumu odhalují skutečnost, že žijeme ve světě, který je stále více ovládán nikoliv demokratickými systémy a institucemi, ale globalistickými elitami a politiky, kteří vládnou vyvoláváním strachu a paniky. V knize Pravda o covidu-19 dr. Mercola a Cummins odhalují nové důkazy, že:

  • virus SARS-CoV-2 byl zřejmě laboratorně vytvořen v laboratoři pro výrobu biologických zbraní v čínském Wu-chanu.
  • globální elity využily pandemii k usnadnění největšího přesunu bohatství směrem nahoru v historii lidstva.
  • testy PCR, počty případů, nemocnost a údaje o bezpečnosti a účinnosti vakcín byly široce zmanipulovány a zkresleny.
  • je známo, že obezita, cukrovka a srdeční onemocnění zhoršují výsledky covid-19, ale průmysl nezdravých potravin nadále prosazuje svůj program
  • bezpečná a levná léčba covid-19 byla cenzurována a potlačována, aby se vytvořila hladká cesta pro přijetí vakcíny účinnost vakcín byla zveličována a zůstávají zásadní otázky ohledně bezpečnosti
  • Dobrou zprávou na tom všem je, že můžeme převzít kontrolu nad svým zdravím a že společně máme sílu sjednotit se a bojovat za své zdraví, demokracii a svobodu. Nastal čas pro celosvětové probuzení. Jak nám dr. Mercola a Cummins připomínají, jde o boj našeho života.

Přeložila Petruška Šustrová.
Vydává Nakladatelství RIVA, distribuci zajišťuje Nakladatelství ČAS.

Ukázky z knihy