...kniha je ženského rodu


Doporučujeme

Nevěsta na útěku

Nevěsta na útěku

Autor:

Vázaná, lamino lesklé, formát 120x200 mm, 376 stran
Doporučená maloobchodní cena: Kč 399,-

Cena pro Vás: 389

Oliver Russell se ocitl v noční můře. Po otci sice zdědil hraběcí titul, ale také obrovské dluhy. Aby zabránil blížícímu se bankrotu, rozjede se za bezdětnou a zámožnou tetou, s níž se rodina dlouhá léta nestýkala a která by mu snad jako jediná mohla pomoci. Lady Ruthvenová ho kupodivu přijme a přislíbí, že se o všechno postará. Pod podmínkou, že se ožení…
Clara Digbyová nechvalně proslula jako „nevěsta na útěku“. Dvakrát už uprchla od oltáře a společnost na ní nenechala nit suchou, ačkoliv bylo jasně vysvětleno, proč se odmítla provdat. Skoro každému muži nahání strach – a rozhodně jí nepomáhá ani skutečnost, že sňatkem chce její otec docílit spojení s váženou a uznávanou rodinou.
Ti dva nemají zdánlivě nic společného. Ovšem jen do chvíle, než si Oliver vyslechne tetin verdikt: ožení se s Clarou Digbyovou.
Když se pak Oliver a Clara nečekaně setkají a situace se trochu víc zamotá, zjišťují, že je k sobě přece jen něco přitahuje.
Clara je však k mužům nedůvěřivá. A záleží pouze na Oliverovi, aby si svou laskavou a upřímnou duší získal její srdce. Nebo to celé pokazí, a Clara bude muset dát košem i třetímu snoubenci?

Ukázky z knihy