...kniha je ženského rodu


Doporučujeme

Helena Vrábková

Helena Vrábková, vlastním jménem Brejchová, strakonická rodačka, vystudovala ekonomickou školu, ale v životě vystřídala mnoho profesí. Byla matrikářkou, prodavačkou, skladnicí i účetní, sociální pracovnicí, uklízečkou i obchodním ředitelem. Napsala stovky glos a fejetonů, léta přispívala do jihočeských periodik.

Prvotinu Co věděly naše babičky a co jsme my zapomněli napsala ve svých 42 letech, následovalo její volné pokračování Co vařily naše babičky... Mezitím si odskočila do ezoteriky knihami Keltský horoskop aneb když stromy vyprávějí, Sám sobě věštcem či Astrologií lásky.

Osobní vzpomínkovou knihou Živote, díky aneb každý má svého anděla otevřela své třinácté komnaty a první knížku pro děti O Hafíkovi, statečném pejskovi napsala na přání vnoučka Vojtíška. V současnosti pracuje na další dětské knize o pravěkých zvířatech a chystá se vydat dvě milostné novely motivované neskutečnými lidskými osudy.

Spolupracuje s Českou televizí na pořadu o babičkách. Tajné tipy našich babiček z roku 2020 je název poslední knihy z volné trilogie. V současnosti žije autorka v Písku. E-kniha A nezapomeň na ponožky (2021) je jejím prvním počinem v Nakladatelství ČAS.

Knihy autora v Nakladatelství ČAS